Ania Gotuje
Tylko najlepsze przepisy
Cymes 100% pozytywnego smaku z natury

Cymes 100% pozytywnego smaku z natury

 

100% pozytywnego smaku z natury

Cymes 100% pozytywnego smaku z natury, 1

Optymizm to bardzo dobra ścieżka do zdrowia. Ale zarówno zdrowie, jak optymizm trzeba dobrze karmić. Dobra, zrównoważona dieta może zdziałać wiele dobrego: wzmocnić wewnętrzną energię, dostarczyć paliwa do dobrego funkcjonowania mózgu, zniwelować skutki stresu, poprawić nastrój i ogólne samopoczucie. 

W aktualnej piramidzie żywieniowej rekomenduje się, aby owoce i warzywa były podstawową kategorią w zdrowej diecie. Zaleca też, abyśmy spożywali proporcjonalnie 3/4 warzyw oraz 1/4 owoców, przy czym warzywa mają być spożywane także w postaci surowej. 

Jednodniowe soki marchwiowe i marchwiowo-selerowe Cymes z Pojezierza Wałeckiego są dostępne praktycznie w każdej sklepowej lodówce. Są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu zachowują nie tylko wartości odżywcze, ale autentyczny smak świeżej marchwi i selera.  

Naturalne soki, dostarczane codziennie w szklanych butelkach do sklepowych lodówek, stanowią gwarancję świeżego smaku oraz prawdziwie odżywczych wartości, po które z łatwością można sięgnąć, wzbogacając swój lunch czy popołudniowy posiłek. Soki trafiają do sklepów bezpośrednio po tłoczeniu i nie zawierają konserwantów, a widniejący na nich symbol „Jakość Tradycja” daje dodatkową gwarancję tradycyjnego składu i sposobu wytwarzania.  Dzięki tym pozytywnym cechom świeże soki zachowują swój wyjątkowy, lokalny charakter.

Cymes 100% pozytywnego smaku z natury, 2

Artykuł Partnera.
Drukuj Przepis
Zapisz Przepis
Dodaj Notatkę
Dodaj Komentarz
Dziękuję za wspólne gotowanie.
Będzie mi miło jeżeli dodasz komentarz ze zdjęciem. Ania